Každá dívka touží po tom, že v životě potká svého prince na bílém koni. Předem ví, jak by měl vypadat. Představuje si muže svého srdce ve svých snech. To, že vztah skončí svatbou jako v té nejkrásnější pohádce, není třeba ani zdůrazňovat. Sny jsou od toho, aby se plnily a proto se sen o naplněné lásce splnil i chlapci a dívce v této hře. Nadešel jejich slavný den, kdy si před oltářem mají říci své Ano.  Potřebují však vaši pomoc a poradit se svou vizáží a oblečením.

Hra je velmi zábavná. Každá dívka se ráda obléká, pečuje o své vlasy a celkový vzhled. Zde máte možnost se vcítit do role vizážistky a nevěstu krásně obléci, obout a učesat. Máte na výběr několik šatů, protože žádné dívce se nelíbí hned ty první. Nejlépe uděláte, když nevěstě vyzkoušíte úplně všechny šaty a poté se budete postupně pomalu k jednotlivým šatům vracet.

Dříve byly moderní dlouhé bílé romantické šaty. Každá nevěsta si chtěla připadat jako princezna z pohádky. Dnes již nejsou bílé šaty podmínkou. Mohou mít i jinou barvu než bílou.  V nabídce pro nevěstu máte proto i jiné barvy šatů. V šatníku najdete i různé délky a střihy. Ne každému vyhovují dlouhé šaty až na zem a raději nosí krátké šaty. I ty najdete v nabídce oblečení pro nevěstu. Pokud máte vybrané šaty, můžete k nim zvolit v podobné barvě i závoj. Hodí se však spíše pro romantické nevěsty, ale pokud by se vám nevěsta v závoji líbila, určitě ho zvolte!

Nevěstě můžete poradit hned několik účesů. V kombinaci s dlouhými vlasy a závojem bude vypadat opravdu kouzelně. Dokonalý vzhled doladíme vhodným šperkem a svatebními střevíčky jako pro Popelku. Nevěsta je již dokonalá a krásná. Svému ženichovi se bude určitě líbit. Musíte však ještě pomoci vybrat oblečení i pro ženicha. Ve spodním prádle by se přeci nemohl ženit! Stejně jako pro nevěstu máme i zde na výběr spoustu modelů. Nechybí zde samozřejmě černé oblečení. Dříve měl každý ženich při svatebním obřadu pouze černý oblek. Dnes už to není podmínkou a svatební oblek pro ženicha může mít stejně jako šaty pro nevěstu jakoukoliv barvu. Záleží na vás, jaký oblek pro ženicha zvolíte. Dbejte však na to, aby ženich s nevěstou k sobě ladili. Stejně jako nevěsta, i ženich potřebuje pomoci s úpravou vlasů. Můžete z něho udělat blonďatého krasavce, hnědovlasého sympatického muže či neodolatelného černovlasého Itala.  Stejně jako u nevěsty, můžete rovněž vyzkoušet všechny mužské účesy. Záleží pouze na vás, jaký bude vzhled obou partnerů v jejich svatební den.

Každá dívka má jiný vkus, proto si nenechte radit od kamarádek a oblékněte si nevěstu a ženicha sami. Představujte si svůj svatební den, sebe na místě nevěsty a kluka, který se vám líbí na místě ženicha. Tato činnost vás bude rozhodně bavit. Po skončení hry si řeknete, že přesně takto byste chtěla být jednou oblečená na své svatbě a budete mít pocit uspokojení. Do svatby zbývá ještě nějaký čas, proto můžete nevěstu se ženichem bez váhání převléci a i znovu učesat. Vždyť změna je život a pro oblékání a změnu účesu to platí dvojnásob.

další herní recenze

Personal Shopper 2
Pet Grooming Studio
Toto in the Rain
Představení online automatů a karetní hry black jack
Shopaholic Hawaii

Hernirecenze.cz

Recenze oblíbených online her. Zaměřujeme se na nejlepší flashové hry, které můžete hrát po internetu. Máte-li rádi hraní her a hledáte nějaké pěkné herní bomby, zkuste tipy z našich recenzí.