Každá dívka touží po tom, že v životě potká svého prince na bílém koni. Předem ví, jak by měl vypadat. Představuje si muže svého srdce ve svých snech. To, že vztah skončí svatbou jako v té nejkrásnější pohádce, není třeba ani zdůrazňovat. Sny jsou od toho, aby se plnily a proto se sen o naplněné lásce splnil i chlapci a dívce v této hře. Nadešel jejich slavný den, kdy si před oltářem mají říci své Ano.  Potřebují však vaši pomoc a poradit se svou vizáží a oblečením.

Hra je velmi zábavná. Každá dívka se ráda obléká, pečuje o své vlasy a celkový vzhled. Zde máte možnost se vcítit do role vizážistky a nevěstu krásně obléci, obout a učesat. Máte na výběr několik šatů, protože žádné dívce se nelíbí hned ty první. Nejlépe uděláte, když nevěstě vyzkoušíte úplně všechny šaty a poté se budete postupně pomalu k jednotlivým šatům vracet.

Dříve byly moderní dlouhé bílé romantické šaty. Každá nevěsta si chtěla připadat jako princezna z pohádky. Dnes již nejsou bílé šaty podmínkou. Mohou mít i jinou barvu než bílou.  V nabídce pro nevěstu máte proto i jiné barvy šatů. V šatníku najdete i různé délky a střihy. Ne každému vyhovují dlouhé šaty až na zem a raději nosí krátké šaty. I ty najdete v nabídce oblečení pro nevěstu. Pokud máte vybrané šaty, můžete k nim zvolit v podobné barvě i závoj. Hodí se však spíše pro romantické nevěsty, ale pokud by se vám nevěsta v závoji líbila, určitě ho zvolte!

Nevěstě můžete poradit hned několik účesů. V kombinaci s dlouhými vlasy a závojem bude vypadat opravdu kouzelně. Dokonalý vzhled doladíme vhodným šperkem a svatebními střevíčky jako pro Popelku. Nevěsta je již dokonalá a krásná. Svému ženichovi se bude určitě líbit. Musíte však ještě pomoci vybrat oblečení i pro ženicha. Ve spodním prádle by se přeci nemohl ženit! Stejně jako pro nevěstu máme i zde na výběr spoustu modelů. Nechybí zde samozřejmě černé oblečení. Dříve měl každý ženich při svatebním obřadu pouze černý oblek. Dnes už to není podmínkou a svatební oblek pro ženicha může mít stejně jako šaty pro nevěstu jakoukoliv barvu. Záleží na vás, jaký oblek pro ženicha zvolíte. Dbejte však na to, aby ženich s nevěstou k sobě ladili. Stejně jako nevěsta, i ženich potřebuje pomoci s úpravou vlasů. Můžete z něho udělat blonďatého krasavce, hnědovlasého sympatického muže či neodolatelného černovlasého Itala.  Stejně jako u nevěsty, můžete rovněž vyzkoušet všechny mužské účesy. Záleží pouze na vás, jaký bude vzhled obou partnerů v jejich svatební den.

Každá dívka má jiný vkus, proto si nenechte radit od kamarádek a oblékněte si nevěstu a ženicha sami. Představujte si svůj svatební den, sebe na místě nevěsty a kluka, který se vám líbí na místě ženicha. Tato činnost vás bude rozhodně bavit. Po skončení hry si řeknete, že přesně takto byste chtěla být jednou oblečená na své svatbě a budete mít pocit uspokojení. Do svatby zbývá ještě nějaký čas, proto můžete nevěstu se ženichem bez váhání převléci a i znovu učesat. Vždyť změna je život a pro oblékání a změnu účesu to platí dvojnásob.

další herní recenze

Justin Bieber Saw Game
Shopaholic Hawaii
Little Soldiers
Main Street Pizza
Zuma Kangaroo

Hernirecenze.cz

Recenze oblíbených online her. Zaměřujeme se na nejlepší flashové hry, které můžete hrát po internetu. Máte-li rádi hraní her a hledáte nějaké pěkné herní bomby, zkuste tipy z našich recenzí.