Sága hororů Saw se stala opravdovou klasikou tohoto žánru. Loutková postavičká jménem Jigsaw, která ráda hraje zvrácené hry se zoufalými lidmi, vstupuje do nočních můr spících lidí po celém světě. Tentokrát zajal mladého zpěváka a idola mnoha mladých dívek Justina Biebera. Poslední, co si Justin pamatuje je to, že se upravoval svůj dokonalý účes v šatně. Najednou se zjevilo prapodivné prase s parukou a… 

A najednou se ocitnul v neznámé místnosti, která ani náhodou nepřipomíná jeho šatnu ani jiné jemu známé místo. Vtom zašuměla televize na zdi a zjevila se komická tvář Jigsawa. Patří mezi Justinovy obrovské fanoušky a moc by si s ním chtěl hrát. Samozřejmě po svém. Justin už si ale připadá na hraní moc starý, proto potřebuje motivaci. Kvůli ní unesl šílený Jigsaw Justinovu lásku, překrásnou zpěvačkou Selenu Goméz. Tu Justin nade všechno miluje a pro její záchranu udělá vše. Nezbývá tedy, než souhlasit se vším, co si zvrácená mysl loutky umane. Dveře do další místnosti se otevírají a Justin může vyrazit vstříc dobrodružství, na jehož konci čeká buďto život anebo smrt jeho i Seleny.

Před Justinem, respektive před vámi, je labyrint plný zákeřných tvorů, kteří usilují o to, aby se vám záchranná mise nepodařila a abyste skončili předčasně. Cestou sbíráte předměty ležící všude možně okolo vás, které vám následně pomáhají všechny překážky úspěšně překonat. Občas je to ovšem takový výmysl, že budete muset opravdu dlouho přemýšlet, jak který z předmětů proti svému nepříteli efektivně použít. Chcete se alespoň částečně připravit na to, na koho, popřípadě na co při cestě labyrintem narazíte? Setkáte se například s obrovským a násilnickým pavoukem, který se těší na to, až si na mlaďoučkém Justinovi pochutná. Jigsaw proti vám pošle také třeba takové svalovce, jako jsou Chuck Norris nebo Rocky Balboa. A i když Justin pravidelně posiluje, proti takovým kapacitám bojových umění nemá ani trochu šanci. Zde nepomohou svaly ani hrubá síla, ale pořádně mazaný plán, který pošle všechny nepřátele do věčných lovišť.

Pokud často hrajete online hry, mohli jste se už s tématikou Saw Game setkat. Jigsaw prověřil už třeba Lady Gaga nebo Barta a Homera Simpsonovi. Justin Bieber, který je hlavním hrdinou této verze Saw Game, rozděluje společnost na dva tábory – jedni ho bezmezně obdivují a milují, druzí z celého srdce nenávidí. Ať už patříte na jakoukoliv stranu barikády, rozhodně neváhejte si tuto hru zahrát. Justinovi fanoušci budou mít obrovskou radost z jeho úspěchů a následného vítězství, jeho zarputilí nepřátelé si zas mohou užívat situace, kdy náš mladý hrdina padne do pasti a jedno z nepřátelských stvoření s ním pořádně zatočí a navíc ho parádně zesměšní. Tato hra je hlavně o Vaší fantazii. Chce ji mít totiž opravdu dobře rozvinutou, abyste se dokázali vypořádat se všemi nástrahami. Někdy je naprosto jasné, co musíte udělat, jindy by vás něco takového ani ve snu nenapadlo. Ocitnete-li se v koncích, nezoufejte. Pokud vám došly opravdu všechny nápady, vyhledejte pomoc třeba na serveru YouTube. Proto neváhejte, přijměte Jigsawovu výzvu a ukažte mu, že Justin Bieber není tak zženštilý, jak se o něm často tvrdí!

další herní recenze

Pet Grooming Studio
Magic Pen
Shopaholic Hawaii
Zuma Kangaroo
Arny Battle

Hernirecenze.cz

Recenze oblíbených online her. Zaměřujeme se na nejlepší flashové hry, které můžete hrát po internetu. Máte-li rádi hraní her a hledáte nějaké pěkné herní bomby, zkuste tipy z našich recenzí.