Piráti silnic se chystají utéct před rukou spravedlnosti a jezdí po rychlostní dálnici jako šílení. Staňte se hrdým členem policejního sboru a dostaňte nepřátele pořádku, ať to stojí, co to stojí. V podstatě musíte dojet záškodníka a zlikvidovat mu vůz. Jakým způsobem si s touto situací poradíte záleží jen na vaší fantazii. Můžete protivníka shodit z útesu, vybrzdit ho nebo ho nechte narazit do jiného auta. K dispozici za tímto účelem máte nejmodernější vozidlo jaké má sbor dopravní polici v garážích. Nesmíte si auto nechat zničit, to by nadřízené jistě nepotěšilo, přeci jen se jedná o poměrně nákladný automobil.

Po spuštění dostanete za úkol zastavení určitého počtu aut během běžného provozu na silnici. Vyhýbejte se při plnění úkolu kontaktu s dalšími vozidly, protože by vás mohla ostatní auta poškodit nebo dokonce zničit. A jak vlastně poznáte, že máte před sebou hledané vozidlo? Poměrně jednoduše, protože hra vás na něj graficky okamžitě upozorní a záleží pouze na vaší reakci. Až najdete a zlikvidujete všechny požadované padouchy, hra nekončí, protože na světě se nachází spousta zloduchů, kteří potřebují dostat za vyučenou. Těšit se tedy můžete hned na několik misí, které fungují na stejném principu.

Dojet a totálně zničit žádané zločince. Na silnici se občas povalují balíčky první pomoci s červeným křížem, které seberete a tím se opraví část poškození, ale většinou je na své trase potkáte jednou, maximálně dvakrát a to už musíte mít štěstí. Neriskujte zbytečně, že se auto vznítí a jezděte v bezpečné rychlosti a rozestupu od ostatních aut. Po skončení mise se vždycky opraví kompletně celé auto. Podle úspěšnosti v rámci mise dostanete na konci bodové ohodnocení. Nutno poznamenat, že ostatní auta se na silnici opravdu pletou a kvůli nim můžete klidně havarovat. V levém spodním rohu také najdete ukazatel, kolik ještě zbývá dohnat nepřátel a jakou ještě chybí urazit vzdálenost, než se ze první ze soupeřů objeví poblíž.

Jakmile se vydáte na cestu, okamžitě uslyšíte známou policejní sirénu, která vás bude provázet úplně celou hrou. Ovládání není vůbec složité, vystačíte si se směrovými šipkami na pohyb a mezerníkem pro ruční brzdu. Auta jezdí po silnici jako divoká a v obrovské rychlosti. Nebezpečí srážky číhá na každém kilometru silnice a tuhle jízdu si užije každý, kdo miluje velkou rychlost. Jednou z velkých nevýhod hry je její rozsah. Kdo by čekal spoustu misí, ten by se mýlil, protože se dočkáte pouhých tří závodů a konec. Poté sice můžete zkusit hrát znovu a vylepšovat si dosažené skóre, ale nová mise je prostě nová mise, s tím se nedá nic dělat. Graficky nevypadá prostředí úplně špatně, ale musíte si vystačit s několika typy aut, které jezdí po dálnici vždy ve stejných barvách. K bodovému výsledku také dostanete svou průměrnou rychlost, s níž jste brázdili dálnice. Autoři vymysleli zajímavou hru, nicméně vypadá to, že by mohla být ještě mnohem lepší, stačilo by zapojit trochu více invence. Alespoň kdyby úkoly byly více variabilní, rozhodně by se to dalo brát jako plus. Takhle se jedná o pěkný pokus o závodní hru s policejním autem, který na krátký čas zabaví, ale po dokončení se k ní pravděpodobně vracet nebudete a zmizí v propadlišti dějin.

další herní recenze

Toto in the Rain
Main Street Pizza
Justin Bieber Saw Game
Představení online automatů a karetní hry black jack
Stella Facial Makeover Winx Club

Hernirecenze.cz

Recenze oblíbených online her. Zaměřujeme se na nejlepší flashové hry, které můžete hrát po internetu. Máte-li rádi hraní her a hledáte nějaké pěkné herní bomby, zkuste tipy z našich recenzí.