Která dívka by ráda nenakupovala. Je to zábava, u které si krásně odpočineme od každodenních starostí a sem tam si uděláme radost. Ve hře Shopaholic Hawai budete mít možnost, jak už ostatně název napovídá, nakupovat na Havaji. Tyto nádherné slunečné ostrovy jsou doslova turistickým rájem. Dívky jsou zde krásnější, než ve své domovině a rády dávají na odiv svá opálená těla. A opálení nejlépe vynikne v krásném padnoucím outfitu. A právě na nakupování oblečení a módních doplňků je tato hra zaměřena.

Na začátku hry si zvolíte jednu ze šesti sympatických dívek. Pojmenujete ji, zvolíte její věk a znamení, ve kterém je narozena. Pokud zadáte svoje údaje, rozhodně se do hry lépe vžijete. Vaše dívka, která miluje nakupování oblečení, dostala do začátku kreditní kartu s pěti sty dolary na kontě. Jelikož chce na ostrovech věčného tance a zpěvu zazářit, ráda by si koupila každý den jiný model. A že je z čeho vybírat! Ocitnete se na promenádě, kterou lemují obchody takových značek, jako je Mucci nebo M&V. Samozřejmě si můžete domyslet, o jaké módní řetězce se ve skutečnosti jedná. V obchodech si můžete nakoupit nejen různé druhy šatů, kalhot, topů a plavek, ale i bot a šperků. Navíc najdete i salony krásy, ve kterých si můžete nechat vytvořit každý den jiný moderní účes, nebo třeba plážové líčení.

Každý den máte za úkol zakomponovat do svého outfitu určitý prvek. Ať už je to nějaký druh sukně nebo třeba šperku. Jakmile si nakoupíte všechno potřebné, můžete se dát do oblékání, česání a líčení. Všechny vámi zakoupené věci se ukládají do katalogu a budou vám tedy k dispozici už napořád. Samozřejmě pokud nakupujete oblečení, obuv a doplňky pouze u značkových prodejců, počátečních pět set dolarů vám moc dlouho nevydrží. Naštěstí turistické centrum nabízí spoustu možností, jak si přivydělat. Každá práce vám zabere nějaký ten čas, který samozřejmě nebudete moci strávit nakupováním. Nejnáročnější je práce plavčíka. Ta vám zabere celých dvacet čtyři hodin, ale vydělá vám nejvíce peněz. Poté tu máme práci u zmrzliny. Promenáda je plná lidí, kterým je v parném dni pořádné vedro a chtějí se ochladit. Zmrzlina jim to poskytne alespoň na pár minut. Vám točení této pochoutky bude trvat dvě hodiny čistého času. Pokud nechcete tak dlouho čekat, vyzkoušejte brigádu u stánku s rychlým občerstvením. Ta vám zabere pouhopouhé dvě minuty, ale vyděláte si pouze třicet dolarů. Každý den je možné vykonávat pouze jednu práci, takže pro další výdělek se musíte vrátit druhý den. Práce je stinnější stránkou této hry, protože vás v podstatě zdržuje, ale potom si za odměnu můžete koupit nádherné oblečení. I když jenom virtuálně. Vaše dívka si vede deníček o tom, co měla který den na sobě, takže si to můžete každý den připomenout.

Hra Shopaholic Hawaii patří mezi hry, které můžete hrát třeba rok v tahu. Nevýhoda je, pokud jste opravdu netrpěliví. Výhodou naopak to, že si každý den můžete alespoň na obrazovce svého počítače udělat radost nějakým tím novým modýlkem. Hra je ale rozhodně obrovskou hrozbou pro vaši peněženku. Vyvolává totiž silné nutkání jít nakupovat i ve skutečnosti. Za případně vyšší útraty neneseme zodpovědnost!

další herní recenze

Little Soldiers
Police Revenge
Toto in the Rain
Zuma Kangaroo
Magic Pen

Hernirecenze.cz

Recenze oblíbených online her. Zaměřujeme se na nejlepší flashové hry, které můžete hrát po internetu. Máte-li rádi hraní her a hledáte nějaké pěkné herní bomby, zkuste tipy z našich recenzí.