Péče o pleť patří ke každodenním starostem každé ženy. Pokud chcete mít zdravou a dobře vypadající pleť, musíte se o ni pečlivě starat. Není to však tak jednoduché, jak se zdá. Někdo má bezproblémovou pleť a opravdu mu stačí pouze umýt se vodou a namazat vhodným krémem. Mnohé z nás však trápí problematická pleť, s kterou je třeba se svěřit již do péče odborníků a využít rad zkušené kosmetičky či dermatoložky. Často se pouštíme do péče o problematickou pleť sami, ale bez valných úspěchů.  Pokud se však přesto chcete o vaši pleť starat sami, tato hra vás to naučí. Dozvíte se, jak se o pleť starat, aby byla krásná a zdravá. Naučíte se to společně se Stellou. Je to mladá slečna, která ráda chodí do společnosti. Má však problémy s pletí a celkovou vizáží. Pokud Stelle pomůžete s péčí o její pleť a zlepšením její image, sami se naučíte, jak správně při péči o pleť postupovat. Je dobré, že nemusíte mít žádné vědomosti z oblasti kosmetické péče, protože Stella má již všechny prostředky nakoupené a vy ji je pomůžete jen aplikovat.

Stella si pořídila kosmetický turban na hlavu, aby jí vlasy nepřekážely při natírání různých ingrediencí na obličej. Je vidět, že má opravdu zanedbaný obličej plný pupínků, který volá po kosmetickém ošetření. Začněte s nanášením čistícího gelu na čelo, nos, tváře a bradu. Oční okolí vynechejte z důvodu citlivosti a jemnosti kůže v této oblasti. Čistící gel je třeba opláchnout a nanést ještě jeden čistící gel, aby pleť byla opravdu čistá. Mnozí z vás znají napařování pleti teplou vodou, při které se uvolní póry od nečistot a pleť přijímá více výživných látek z výživné masky, kterou aplikujte i Stelle. Nerozlučným pomocníkem pro oteklé a unavené oči jsou okurky, jejichž kolečko přiložené na každé oko pěkně rozzáří pohled. Výživná maska se rovněž oplachuje. Nezapomeňte na partie pod očima, které dosud nemá Stella ošetřené. Na tyto oční partie je vyvinut speciální oční krém, který dodá potřebnou výživu a pleť patřičně vypne.

Trendem dnešní doby je mít upravené obočí. Nesmí bít moc husté a mělo by mít daný přesný tvar. Stella má pěkné obočí. Přesto několik chloupků přesahuje přes požadovaný tvar. Pinzetou jdou chloupky hezky vytrhnout tak, aby symetrie byla dokonalá. Ke svůdnému pohledu každé ženy patří oči. V této hře můžete měnit dokonce i jejich barvu. Stella může být modrooká, hnědooká i zelenooká. V nabídce máte i další barvy pro oční čočky. Záleží jen na vás, jakou barvu zvolíte. Pro svůdný pohled je nezbytná řasenka. Kdo má krátké řasy, tak mu řasenka moc nepomůže. Řasy se dají naštěstí lepit umělé. Jsou již nabarvené na černo a mají délku, která činí dívčí pohled neodolatelným. Zvolte oční stíny, které se hodí k barvě očí a i k oblečení. Stella má ráda modrou barvu a tudíž volí tyto odstíny i pro své oblečení. Nejraději chodí v modrých šatech. Je to blondýnka, a tudíž ji modrá barva sluší. Stella je velká parádnice. Ráda se zdobí šperky. Má na výběr z několika náušnic a náhrdelníků, které často obměňuje.

Na konci hry si můžete prohlédnout Stellinu proměnu. Na obrázku uvidíte, jak vypadala Stella před začátkem proměny a po absolvované proceduře. Rozdíl je vidět na první pohled. Stelle to moc sluší a bez váhání může vyrazit mezi své přátele do klubu.

další herní recenze

Personal Shopper 2
Pet Grooming Studio
Toto in the Rain
Shopaholic Hawaii
54 Dead Miles

Hernirecenze.cz

Recenze oblíbených online her. Zaměřujeme se na nejlepší flashové hry, které můžete hrát po internetu. Máte-li rádi hraní her a hledáte nějaké pěkné herní bomby, zkuste tipy z našich recenzí.