Asi se ptáte, co je to TOTO, v tomto případě by asi byla lepší otázka KDO. Tak hnedka na začátku vás musím vysvětlit, že se jedná o jméno jednoho malého milého růžového pejska. Tota je potřeba ochraňovat před deštěm, aby nenastydl a mohl se prohánět ulicemi, až bude zase hezké počasí. Pokud mu v tomto nečase chcete pomoci a ještě k tomu „zabít trochu svého času“, pojďte si tuhle flash hru zahrát, určitě se vám bude líbit.

Tato hra má všeho všudy 5 levlů, které jsou více méně stejné, jen se bude prodlužovat čas, po který je nutné pejska udržet v suchu. Hra je velice jednoduchá a věřím, že vás bude její hraní bavit. Pojďme si tedy říci, co můžete od hry očekávat a jak se vlastně hraje. K ovládání Tota budete potřebovat pouze dvě klávesy, a to šipku doleva a šipku doprava. Nic více ke hraní není potřeba. Vlastně je, potřebujete také dobrou náladu, možná i zručnost a také trochu toho štěstíčka.

Jakmile se pustíte do hraní, objevíte se s pejskem na ulici. Totovou jedinou ochranou před deštěm je zelená kapucka, která jej ovšem neochrání před těmi obrovskými kapkami, které z nebe v jednom kuse létají a míří dolů na jeho hlavu. A to bude váš úkol. Ubránit Tota před těmito kapkami tak, že se jim jednoduše budete vyhýbat. Může se to zdát jako velice jednoduchý úkol, ale věřte, že se také může stát, že vás kapky zaženou k jedné straně obrazovky, kde na vás stejně kápnou.

K ubránění se před kapkami vám bude pomáhat deštník, který se tu a tam snese z nebe. Asi někomu ulétl a vy tak máte jedinečnou možnost jej chytit. Ale nezapomeňte, že i tato ochrana není stálá. Taková kapka vám na něj může kápnout maximálně čtyřikrát a poté máte již deštníček napadrť a musíte opět začít kličkovat. A jak dlouho? Tak dlouho, dokud nebude čas, který je v pravém horním, na nule. V takovém případě vám bude pogratulováno a postoupíte do dalšího levlu, kde budete muset utíkat před kapkami o něco delší dobu.

Kapky jsou sice veliké a budou vám kapat na hlavu vždy, když si nedáte pozor, ale v tomto nečase na vás číhá ještě jedno nebezpečí. Tím nebezpečím jsou kroupy. V této hře jsou sice kroupy jako kostky ledu, ale věřte, že to kroupy jsou. A pokud pejska taková kroupa dostihne a trefí do hlavy, je to taková rána, že se mu z toho hlavinka zatočí a na chvíli ho to omráčí. Nebude se moci chvíli pohnout, a to může být velmi nebezpečné, jelikož v tu chvíli je před kapkami naprosto nechráněný. Kroupy vám také rozbijí deštník mnohem rychleji než obří kapky vody.  Takže si na ně dávejte velký pozor, i když jich z mraků padá mnohem méně než kapek.

Zajímá vás, jak se může stát, že nedokončíte level? Jednoduše. V pravé dolní části obrazovky můžete vidět stínovou siluetku pejska Tota. Jakmile se vás kapička vody dotkne, tak se tato siluetka trochu zaplní vodou. No, a pokud budete tak neopatrní, že se vám stín zaplní úplně celý, bude Toto promáčený až na kost a vy jste prohráli. Toto se bude muset jít usušit domů a určitě bude muset vypít i horký čaj, a kdo ví, jestli nebude muset zalézt do postele s teploměrem. Siluetka se ale naplňuje celkem pomalu a tak věřím, že pejska před deštěm ochráníte dobře a nemocný nebude.

Tato hra má moc hezkou grafiku, která se vám bude určitě líbit a určitě vás zaujme a dost možná se ke hře ještě několikrát vrátíte. Dokonce je možné vypnout zvuk hudby, a tak si při hraní můžete poslouchat vlastní muziku. Ovšem hřmít vám ve hře bude pořád. Což je dobře. Aspoň na hru nezapomenete, ani když si na moment odběhnete.

další herní recenze

A Bride First Kiss
Personal Shopper 2
Main Street Pizza
Zuma Kangaroo
Stella Facial Makeover Winx Club

Hernirecenze.cz

Recenze oblíbených online her. Zaměřujeme se na nejlepší flashové hry, které můžete hrát po internetu. Máte-li rádi hraní her a hledáte nějaké pěkné herní bomby, zkuste tipy z našich recenzí.